İş Hukuku

Ordu Barosuna bağlı Ünye İlçesinde Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu adı altında faaliyet gösteren büromuz’un bir diğer önemli uzmanlık alanı ise, Bireysel ve Toplu İş Hukuku’dur. Hukuk Büromuz, Bireysel İş Hukuku alanında, işveren vekili olarak üretim ve hizmet sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere ve işçi vekili olarak ise gerçek kişilere, işçi-işveren ilişkisinin her aşamasında (işe alım, iş sözleşmelerinin hazırlanması ve sona erdirilmesi vb.) hukuki destek sağlamakta ve ayrıca işçi-işveren ilişkisinden doğan tüm uyuşmazlıkların çözümlenmesinde hizmet vermektedir.
Hukuk Büromuz, Toplu İş Hukuku alanında, işveren vekili olarak, bir toplu iş sözleşmesinin hazırlanması, müzakerelerinin yürütülmesi ve sonuçlandırılması aşamalarında hizmet vermektedir. Hukuk Büromuz anılan aşamalarda doğabilecek her türlü uyuşmazlığın sulhen veya dava yolu ile çözümü alanlarında da faaliyet göstermektedir.
. MESLEK LİSESİNDE OKUMUŞ OLAN VE STAJ YAPMIŞ OLMASINA KARŞIN STAJ ÜCRETİ ALMAMIŞ OLAN ÖĞRENCİLERİN STAJ ÜCRETLERİNİN GERİ ALIMI,
. ÜNİVERSİTEDE STAJ YAPMIŞ OLMASINA KARŞIN STAJ ÜCRETİ ALMAMIŞ OLAN ÖĞRENCİLERİN STAJ ÜCRETLERİNİN GERİ ALIMI,
. HER TÜRLÜ İŞÇİ ALACAĞI DAVASI

Arakadaşınla paylaş!