www.yamanhukukunye.com İnternet sitesinde bulunan bilgiler Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.
Bu İnternet sitesinde yer alan bilgiler; reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, www.yamanhukukunye.com İnternet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu İnternet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Büro’nun yazılı muvafakati olmadan İnternet sitesine link verilemez.

www.yamanhukukunye.com İnternet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’na aittir ve Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun yazılı muvafakatı olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Arakadaşınla paylaş!