Kurucu Avukatımız, Av. Muhammed YAMAN 1986 Ünye doğumludur. İlk okulu Ünye Anafarta İlkokulunda orta ve liseyi Ünye Anadolu Lisesinde bitirmiştir.
Üniversite eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyarak başlamış ve okumuş olduğu bölümle alakalı olması hasebiyle Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü bitirmiş ve halen yüksek lisans eğitimi almaktadır.
2006-2013 yılları arasında İstanbul ilinde çeşitli hukuk bürolarında çalışmış olan kurucu avukatımız 2014 yılında Ordu Ünye İlçesinde Yaman Hukuk ve Danışmalık ofisini açmış ve o günden bu güne müvekkillerinin menfaatini gözeterek hakkaniyetli hukuka ahlaka ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak çalışmaktadır. Tüketici hukuku, miras hukuku ve iş hukukunda ihtisas yapmış olan kurucu avukatımız prensipleri doğrultusunda hiç bir güç ve zümre tanımaz bir kişiliğe sahiptir. Şu an kendisi büromuzun dinamik ve genç kadromuzun başındadır.

Büromuz Kurucu Av. Muhammet YAMAN, Av.Muhammed ABDÜSSAMED SÖĞÜT ve Stj.Av.Hülya MÜEZZİNOĞLU ile hizmet vermektedir.Av.Muhammed ABDÜSSAMED SÖĞÜT
5 Mart 1996 Samsun Doğumludur. İlköğretimini İlküvez İlköğretim Okulunda.
Lise eğitimin Samsun Aziz Atik Anadolu Öğretmen Lisesinde,
Üniversite eğitimini ise 2014-2018 Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesinde görmüş ve 2018 yılından itibaren büromuz çatısında hizmet vermektedir.

Arakadaşınla paylaş!