Ünye Yaman Hukuk Bürosu

Ünye Yaman Hukuk (Mizan) ve Danışmanlık Bürosu Ekip Arkadaşlarımız

Av. Muhammed YAMAN

Kurucu Avukatımız, Av. Muhammed YAMAN 1986 Ünye doğumludur. İlk okulu Ünye Anafarta İlkokulunda Orta ve Liseyi Ünye Anadolu Lisesinde bitirmiştir.
Üniversite eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyarak başlamış ve okumuş olduğu bölümle alakalı olması hasebiyle Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü okumuştur.
2006-2013 yılları arasında İstanbul ilinde çeşitli hukuk bürolarında çalışmış olan kurucu avukatımız 2014 yılında Ordu Ünye İlçesinde Yaman Hukuk ve Danışmalık ofisini açmış ve o günden bu güne müvekkillerinin menfaatini gözeterek hakkaniyetli hukuka ahlaka ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak çalışmaktadır. Tüketici hukuku, miras hukuku ve iş hukukunda ihtisas yapmış olan kurucu avukatımız prensipleri doğrultusunda hiç bir güç ve zümre tanımaz bir kişiliğe sahiptir. Şu an kendisi büromuzun dinamik ve genç kadromuzun başındadır.

Av. İbrahim ÇAM

Av. İbrahim ÇAM 1996 yılında Ünye’de doğmuştur. İlk ve Orta okulu Yaşar Gazioğlu İlköğretim Okulunda okumuş ve liseyi Ünye Anadolu Lisesinde bitirmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Staj dönemini İstanbul’da çeşitli butik ve kurumsal nitelikli saygın hukuk bürolarında çalışarak tamamlamış ve hukukun farklı alanlarında bilgi ve birikim edinerek  deneyim kazanmıştır. 2021 yılı itibariyle büromuz çatısında hizmet vermektedir.

Stj. Av. Beyza ULUDAĞ

Stj. Av. Beyza ULUDAĞ 13 Mayıs 1998 Ünye doğumludur. İlköğretimini Ünye İnönü İlkokulunda tamamlamıştır. Lise eğitimini Ünye Anadolu Öğretmen Lisesinde aldıktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır. 2020 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduğu tarihten itibaren büromuz çatısı altında avukatlık stajına devam etmektedir.

Stj. Av. Okan AKSU

Stj. Av. Okan AKSU 26 Mayıs 1997 Bursa doğumludur.   İlk ve ortaokul öğrenimini sırasıyla Kütahya ve Bingöl’de; Lise öğrenimini Ünye/ Ordu’da; Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde (2020) tamamlamıştır. Mezun olduğu tarih itibariyle büromuz çatısı altında avukatlık stajına devam etmektedir.

Arakadaşınla paylaş!