Yaman Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Kurucu Avukatımız, Av. Muhammed YAMAN 1986 Ünye doğumludur. İlk okulu Ünye Anafarta İlkokulunda orta ve liseyi Ünye Anadolu Lisesinde bitirmiştir.
Üniversite eğitimini İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyarak başlamıştır. Okumuş olduğu bölümle alakalı olması hasebiyle Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü bitirmiş ve halen yüksek lisans eğitimi almaktadır.
2006-2013 yılları arasında İstanbul ilinde çeşitli hukuk bürolarında çalışmış olan kurucu avukatımız 2014 yılında Ordu Ünye İlçesinde Yaman Hukuk ve Danışmalık Bürosunu açmıştır. O günden bu güne müvekkillerinin menfaatini gözeterek hakkaniyetli hukuka ahlaka ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak çalışmaktadır. Ünye İlçesinde Avukatlık yapan kurucu üyemiz talep olması halinde çevre illerimizde de müvekkillerini temsil etmektedir. Tüketici hukuku, miras hukuku ve iş hukukunda ihtisas yapmış olan kurucu avukatımız prensipleri doğrultusunda hiç bir güç ve zümre tanımaz bir kişiliğe sahiptir. Şu an kendisi büromuzun dinamik ve genç kadromuzun başındadır.

Arakadaşınla paylaş!